CONSIERGE

W celu ułatwienie codziennego życia naszym mieszkańcom jak również wychodząc naprzeciw ich niestandardowym potrzebom będą mieli oni dostęp do specjalnie dobranych CONSIERGE. To prywatny asystent o rozległych umiejętnościach i wiedzy, który służy radą i pomocą w niemal każdej sytuacji. Współpraca z nim opiera się na zaufaniu i kiedy trzeba gwarantowanej dyskrecji. Dla przykładu podajmy kilka jego zadań, choć tak naprawdę będzie to jedna z wielu indywidualnie dopasowanych usług

  • załatwianie formalności i spraw urzędowych
  • pomoc w sprawach związanych z dotychczasowym mieszkaniem i jego ewentualnym wynajmem
  • organizuje zakupów bieżących i okazjonalnych (przypomnienie o uroczystościach, korespondencji)
  • porady w sprawach biznesowych jak i doradztwo w sprawach rodzinnych.
  • sprawdzi wszystkie wątpliwe sytuacje i transakcje chroniąc przed naciągaczami i złodziejami
  • będzie pomostem między mieszkańcem a jego rodziną.

Pakiet podstawowy zawiera pomoc consierge 30 min tygodniowo. Każda dodatkowa pomoc będzie indywidualnie wyceniana w zależności od czasu trwania i rodzaju zadania.
Jednocześnie nasi Consierge będą dbali i rozwijali codzienne życie towarzyskie osiedla dbając aby nikt nie czuł się osamotniony. Wsłuchując się w potrzeby naszych mieszkańców będzie organizował wyjazdy, pielgrzymki, wyjścia do kina czy teatru lub inne formy wspólnego spędzania czasu. Zorganizuje imieniny, urodziny lub po prostu spotkania towarzyskie według potrzeb naszych mieszkańców.