obsługa administracyjna osiedla


Chcąc maksymalnie ułatwić Państwu pobyt na naszym osiedlu, oddajemy do dyspozycji nasza obsługę administracyjną, której zadaniami m.in. będą:

  • sprzątanie mieszkania codzienne lub okazjonalne
  • naprawa usterek i inne wsparcie techniczne
  • utrzymanie domu i terenu przed domem

Pragniemy, aby pobyt u nas wolny był od zwykłych codziennych trosk i obowiązków, a ten czas mógł być poświęcony na spokój, odpoczynek lub inne przyjemne formy aktywności.
Rozumiejąc i szanując przywiązanie do swoich pupili zapraszamy do naszego osiedla razem ze swoim ulubionym zwierzątkiem. Nasza obsługa pomoże również we wszystkich sprawach związanych z opieką nad nim. Jedynym ograniczeniem w tej kwestii jest komfort życia pozostałych lokatorów. Naszym zadaniem będzie zorganizowanie tego w sposób dogodny dla wszystkich naszych mieszkańców.

Zadaniem całej naszej kadry jest taka organizacja życia na naszym osiedlu, aby każdy czuł się szczęśliwy, spełniony i spędzał czas tak, jak ma na to ochotę.
Osobom potrzebującym spokoju i samotności gwarantujemy niezakłócanie tego czasu, natomiast wszystkim, którzy pragną ten czas spędzać z innymi zapewniamy przeróżne formy organizacji czasu.
Wspólne zajęcia ruchowe, organizacja wyjazdów i wyjść, ale również budowanie naszej wewnętrznej społeczności bazując na Państwa doświadczeniach, potrzebach i oczekiwaniach. Nikt z naszych mieszkańców nie może się czuć samotny, zapomniany, niepotrzebny. Każdy znajdzie swoje miejsce w relacjach sąsiedzkich, a naszym zadaniem będzie niwelowanie ograniczeń wynikających ze stanu zdrowia. Nasza kadra pomoże korzystać z przyjemności życia, realizować pasje, sprawiać że każdy dzień u nas będzie niezapomniany.