wyżywienie

Dbałość o zbilansowany i właściwy sposób odżywiania się jest ważny dla naszego zdrowia i samopoczucia. Dlatego pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby ta sfera życia była dla naszych mieszkańców prawdziwą przyjemnością i ucztą. Specjalnie wykwalifikowany kucharz będzie starał się spełniać Państwa wymagania, z uwzględnieniem różnego rodzaju diet, ale też wymagań smakowych. Z tygodnia na tydzień wspólnie będziemy ustalali menu na najbliższe dni. Zapewniamy też możliwość organizacji prywatnych spotkań, przyjęć i uroczystości.

Nasze dania przygotowywane będą z najwyższej jakości produktów. Odpowiednio dobrane i skomponowane posiłki dodadzą sił witalnych, a brak konieczności przygotowywania ich samodzielnie sprawi, że ten czas nasi lokatorzy będą mogli przeznaczyć na inne zajęcia.

Chcąc zapewnić naszym mieszkańcom jak największą swobodę szanujemy ich przyzwyczajenia i potrzeby, dlatego u nas nie ma zakazu spożywania alkoholu, czy palenia papierosów. Wszyscy jednak pamiętajmy o ochronie zdrowia.